Dovolená MUDr. Jan Doležel

Dovolená MUDr. Jan Doležel

Vážení klienti, rádi bychom vás informovali o termínech dovolené našich lékařů v září:

Dovolená: MUDr. Jan Doležel – 27.12. – 30.12.2022.
Zástup: MUDr. Dagmar Doležalová 27.12. – 30.12.2022 – ordinační hodiny 8,00 – 12,00 hod.

Centrum ambulantní gynekologie a primární péče

Informace o dovolené v ordinaci praktických lékařů v letních měsících 2022

Vážení klienti, níže naleznete informace o dovolené v ordinacích praktických lékařů:

MUDr. Dagmar Doležalová dovolená od 25.do 29.7.2022, 19. 8. 2022 – zastupuje MUDr. Doležel, Orlí 10 ve svých ordinačních hodinách.

MUDr. Jan Doležel dovolená od 1. do 12. 8. 2022 – zastupuje MUDr. Doležalová, Orlí 10 ve svých ordinačních hodinách.

Děujeme za pochopení, Centrum ambulantní gynekologie a primární péče Orlí.

Nový lékař v našem týmu

Od března 2022 pracuje v Centru ambulantní gynekologie Orlí 10 odborný ženský lékař MUDr. Jakub Janák. Jeho ordinační hodiny naleznete zde
V návaznosti k rozšíření lékařského týmu dochází ke změně ordinace MUDr. Jana Greguše – a to v navýšení ordinačních hodin (zde více) a změny místa ordinace na ordinaci G (nové prostory našeho centra).

Testování COVID-19

Nově provádíme pojišťovnou hrazené antigenní testy na coronavirus. Pokud jste do 90 dní po prodělané lékařsky potvrzené infekci COVID-19, test není z veřejného zdravotního pojištění hrazen, ale lze jej provést v režimu samoplátce. Rádi Vám vystavíme potvrzení o absolvování testu a jeho výsledcích.

Výpadky objednávání SMARTMEDIX

Vážené klientky, velice se omlouváme za možné výpadky online objednávání způsobené instalací nové verze systému SMARTMEDIX. Pokud neobdržíte potvrzovací e-mail do 30 minut od objednání, prosím ověřte si rezervaci Vašeho termínu na tel. 542 423 200. Děkujeme a omlouváme se za možné komplikace. Veříme, že nová verze objednávkového systému přispěje k zvýšení Vašeho pohodlí. Děkujeme

Testy jsou od nynějška placené pojišťovnou

Na riziko rakoviny děložního čípku dokáže upozornit přesně i několik let dopředu nový genetický test. Podle odborné společnosti je klíčovým pokrokem v prevenci. Od letošního roku ho proplácí všechny pojišťovny. Jde o metodu, která doplní tradiční cytologické vyšetření u žen nad 30 let.

Na test se není nutné zvlášť objednávat, pokud přijdete na preventivní prohlídku a jste ve věku 35 anebo 45 let (je možné přijít v průběhu celého roku), bude Vám test automaticky odebrán.

Více informací v pořadu ČT:
https://ct24.ceskatelevize.cz/domaci/3253860-s-odhalenim-rakoviny-delozniho-cipku-pomaha-novy-test-od-letoska-jej-proplaci